Charitativní běh - nultý ročník

Charitativní běh - nultý ročník

!!! Pro malý zájem závod přesunut na podzim !!! V původním termínu 5.6. v 9:30 startujeme společnou nezávaznou desítku pro dobrou náladu. My na startu určitě budeme, a co vy? ;-)

I přes současnou složitou situaci jsme se rozhodli uspořádat v sobotu 5.6.2021 zkušební ročník charitativního závodu pro děti i dospělé. 
Trasy: 
ELITE: 10 km
Děti nad 10 let 3 km
Děti do 10 let 400 m.

Upustili jsme sice od původní ambice zorganizovat závody se vším všudy, tedy i s profesionálním servisem, čipovou časomírou a dalšími vymoženostmi, které k běžeckým akcím již neodmyslitelně patří, ale v příštích letech to už všechno bude.

Chceme zkusit, zda o akci tohoto typu bude zájem, a samozřejmě i propagovat a podpořit náš nadační fond. Takže Vy všichni, sportovně založení lidé s dobrým srdcem, jste vítáni v sobotu 5. 6. 2021 v 9:00 hodin na konci ulice K Oboře v Květnici.

Start kategorie ELITE je naplánován na 9:30 hod, poběží se individuálně nebo ve skupinách podle výkonnosti. Trasa je situována převážně Škvoreckou oborou a vede po upravených lesních a polních cestách. 

Pro registraci prosím vyplň a odešli níže uvedený formulář a uhraď startovné ve výši 200,- Kč na účet 2301943255/2010 (variabilním symbolem je Tvé telefonní číslo). Potvrzení Tvého startu a finální propozice obdržíš na e-mail uvedený v registraci. Počet startujících v kategorii ELITE je pro letošní rok omezen na 100 osob.

Pro usnadnění platby příkládáme QR kód, nezapomeň ale doplnit variabilní symbol. 
 

 V rámci startovného obdržíš:

Startovní číslo
Diplom
Věcný dar
Občerstvení
Uschování osobních věcí po dobu závodu

Povinnost vyplnit registraci platí i pro dětské závody, které budou rozděleny do výkonnostních kategorií a budou probíhat od 11:00. U dětí do 10 let je nutno zajistit doprovod dospělé osoby ke startu a po doběhu. Děti startovné neplatí, budeme však rádi, když rodiče za svého malého sportovce přispějí dobrovolnou částkou Nadačnímu fondu KALORIE POMÁHAJÍ. I pro dětské závodníky je pochopitelně připraveno občerstvení, diplom a drobná pozornost.

[forms ID=1]

Veškerá organizace je založena pouze na dobrovolnické práci a nebude nikomu hrazena. Výtěžek ze startovného, bude poukázán na transparentní účet Nadačního fondu KALORIE POMÁHAJÍ.

Akce se koná za každého počasí, v případě zrušení akce ze strany pořadatele se startovné vrací v plné výši. O aktuálních protiepidemických opatřeních Vás budeme informovat na tomto místě.

Děkujeme za podporu: 

 

Ke startu se sejdeme tady: