Jak se registrovat (2)

1) Nainstaluj STRAVU
2) Registruj se na našem webu
3) Autorizuj náš přístup k veřejným aktivitám ve STRAVĚ

 

1) Instalace STRAVY

Pro fungování naší soutěže je nezbytné mít v účet v aplikaci STRAVA. To můžeš udělat na stránkách STRAVY, nebo přímo v mobilní aplikaci (ke stažení v Google Play, nebo v App Store). 
POZOR: Následně budeme potřebovat, abys nám autorizoval přístup ke svým veřejným aktivitám a musí to být právě k tomu účtu, který používáš, nebo který sis zrovna založil/a! 

 
2) Registrace Kalorie Pomáhají

Přejdi na stránku pro registraci a vyplň požadované údaje a potvrď souhlas s podmínkami použití služby a stiskni tlačítko registrovat. 
Po registraci se přihlaš.

3) Autorizuj STRAVU

Po přihlášení klikni na zobrazené tlačítko 
Pokud nejsi ke Stravě přihlášený, přihlaš se.
Ale POZOR: Přihlaš se stejným způsobem, jako ke svému již aktivnímu účtu na STRAVĚ. Pokud jsi příhlášený například e-mailem a heslem a klikneš jen na "Log in using Facebook" a máš tam jiný e-mail, než ve "své" STRAVĚ, tak se přes FB vytvoří nový účet, který ale logicky následně nebude obsahovat žádná data o Tvých aktivitách.

 

Po přihlášení se ti zobrazí následující obrazovka, kde klikni na tlačítko Authorize (je nezbytné ponechat označená obě zaškrtávací políčka): 

A je to. Už s námi můžeš sportovat. 
Své aktivity, počet kalorií a půběžné umístění v aktuálním měsíci najdeš na stránace s výsledky: https://www.kaloriepomahaji.cz/index.php/vysledky
Doporučujeme si tuto stránku uložit v mobilním telefonu na plochu, ať máte své umístění kdykoli po ruce. ;-)