Nový start!

Moc si vážíme všech z vás, kteří jste s námi pálili v minulém roce kalorie. V průběhu technologicky vynucené pauzy jsme nezaháleli a učinili několik důležitých právních a technických změn. Především jsme založili nadační fond, abychom dostáli právnímu rámci. Také jsme připravili zcela nové webové stránky, na kterých si všichni mohou zobrazit měsíční výsledky našeho sportovního soutěžení a pro registrované uživatele také všechny jejich aktivity a poskytnuté příspěvky.

Ale konečně k tomu důležitému. Začínáme!
Pojďte s námi sportovat, soutěžit, bavit se a k tomu všemu přispět na dobrou věc. Zaregistrujte se u nás, měřte své aktivity v aplikaci Strava a soutěžte s ostatními členy každý měsíc. Každý z nás pak pošle 3,- Kč za 100 spálených kalorií na odboru věc. My z Kalorie Pomáhají pečlivě vybereme a vyhodnotíme projekty, do kterých vybrané prostředky poskytneme.

Abychom měli do začátku nějaký konkrétní cíl, kromě samotného sportu, představujeme vám dvanáctiletou Karolínku o kterou se s jejím dvojčetem Nikolkou stará sama jejich úžasná maminka. Karolínka jako miminko prodělala dětskou mozkovou obrnu s pravostrannou hemiparézou (blokace pohybu horní a dolní končetiny) a i přes prodělanou operaci povolení lýtkového svalu má stále problémy s chůzí. Další komplikované operaci by se mohla vyhnout díky neurostimulátoru WalkAide, který při chůzi pomáhá zvedat špičku nohy, ale který pojišťovny neproplácí. Vhodnost použití této pomůcky ukáží naplánované lázně.

Pro rehabilitaci Kájka potřebuje kolo. Je to tříkolka, jelikož díky postižení nedokáže jezdit na normálním kole.

A tady se už dostáváme k místu, kde dokážeme společně pomoci. Sportujte pilně a po skončení měsíce si v souladu s pravidly pošlete příspěvek na náš transparentní účet a my Karolínce kolo pořídíme. Stihneme to už za měsíc? ;-)

Děkujeme všem, kteří už s námi sportují a těm, kteří se teprve připojí.

Leave your comments

Comments

  • No comments found