Komentář k pravidlům

MK

Vážení přátelé, sportovci,
zaznamenali jsme dotazy a připomínky k nastaveným pravidlům kaloriepomahaji.cz, a tak tedy tři související informace pro všechny.

1️⃣ Výpočet kalorií:
Strava měří tvoje výkony a my je pak přepočítáváme na počet kalorií podle duhu sportu. Výpočet je jen orientační a nezapočítáváme do něj hmotnost, výšku a věk sportovce. Reálně počet spálený kalorií bude tedy samozřejmě odlišný, ale tato cesta se nám jeví jako nejspravedlivější. Ale prosím, děláme to především pro ty, kteří třeba ani sportovat nemohou a také to děláme pro sebe a své zdraví. Soutěžení je zde jen bonusem.

2️⃣ Výkon včetně přestávek:
Skutečně není moc fér, pokud si zapomenete dát pauzu v aktivitě, když se třeba na kole zastavíte na občerstvení. Čas výkonu lze v aplikaci upravit i zpětně. Věříme, že všichni soutěží sportovně. Snažíme se to hlídat, ale nechceme být úplně policajti. 😉

3️⃣ Výpočet příspěvků:
Aktuálně je nastaven výpočet příspěvku tak, že zaplatíte 3,- Kč za každých 100 kalorií a od 10000 kalorií již jen 1,- Kč. Vítězem ale zkrátka může být pouze ten, kdo současně nejvíce sportuje a současně je ochoten odpovídajícím způsobem přispívat na naši charitu. Je to princip naší výzvy. 
Je samozřejmě možné evidovat pouze některé své aktivity, a tak přispívat méně, případně se soutěže neúčastnit vůbec a přispívat mimo soutěž, nicméně vítězem musí být v našich podmínkách prostě ten, kdo splní obě pravidla.

Věříme, že je to srozumitelné a nezanevřete na nás, koneckonců to neděláme pro sebe.
Na závěr přejeme v době rouškové pevné nervy a hodně zdraví do sportování.
Peace 🌈❤️☯️